Mulla müük

Короткие сроки, быстрая работа!

_

Meie pakume mulla müüki koos transpordiga! Tutvu meie teiste teenustega siin.

Mulla müük koos veoga
Haljastusmulla müük koos transpordiga
Sõelutud mulla müük kohaletoomisega
Kompostmulla müük kalluriga
Hinnakiri:
Muld 20 tonni transpordiga  190€
*Täpsed hinnad sõltuvad sihtkohast
*Transport Harjumaa piires

Sõelutud põllumuld – sobib väga hästi erinevateks haljastus– ja aiatöödeks, koduaia täitmiseks või muru uuendamiseks. Lisaks sobib muld taimede kasvatamiseks ja aia tasandamiseks. Tavaliselt on nii, et muld mis on sõelutud põllult ehk siis põllumuld on kvaliteetne.

Savine muld ehk raske muld – sellise mulla tunneb ära, kui mudid väikest kogust mulda sõrmede vahel ja saad sellest pisikese vorsti vormida. Arvatakse, et savi sisaldus mullas on paha, aga päris nii see ei ole. Savi sisaldus mullas tähendab seda, et see muld sisaldab endas suurel hulgal taimedele vajalikke toitaineid. Orgaanilise aine või lubiväetise lisamisega parandatakse tavaliselt sellise mulla õhustatust ja veerežiimi. Kui mudides muld laguneb, on tegemist arvatavasti liivasema mullaga. Liivane muld on hea drenaažiga. Ka pisikeste kivide sisaldus haljastus mullas pole paha nagu paljud arvavad. Pisikesed kivid hoiavad endas niiskust ja sellise mullaga haljastatud platsid vajavad vähem kastmist ja muru elab üle ka väiksemad põuad.

Üldiselt võib muld olla savine, liivane, turbane, kivine ja muld saab olla ka happeline, aluseline, neutraalne. Kui soovite mulda lohkude täitmiseks, siis sobib sinna hästi liivane muld. Kui sellist mulda hetkel pole, siis võite ise mulda segada liivaga. Seda peaks tegema peale
igat niitmist. Segu võiks olla selline, et üks osa mulda ja kolm osa liiva. Lohke tuleks täita sellise mulla seguga õhukeste kihtidena, et muru jõuaks sellest läbi kasvada ja nii mitu korda, kuni vajaliku tulemuseni. Kui olete kärsitu, siis võite ka lisada väetist ja tädetud lohu kohti tihedamini kasta.

Üldiselt kui hakkate juba suurelt haljastama siis kindlasti valige endale sobivam seemnesegu ja väetis. Muruseemne valik aiapoodides on tohutu.

NB! Ja ärge unustage, et värskelt külvatud seeme tahab meeletult kastmist. Muld peab pidevalt niiske olema.

Meilt saate tellida mulda, sõelutud mulda ja pakume ka müügiks haljastus mulda. Müüme kvaliteetset mulda ja tarnime mulda väga operatiivselt. Mulla hind sõltub sihtkohast ning kogusest. Oleme mulda müünud juba 5 aastat ja oskame soovitada tellijale alati sobivat mulda.

Tegutseme mulla veo ja müügiga nii Tallinnas kui Harjumaal.
Lõpetuseks – meie muld on teie muld.

Meile lihtsalt meeldib mulda müüa!


📞 Свяжитесь с нами сегодня на эстонском или русском +372 5805 7676

Напишите нам

toomasgo@mail.ee
Tomzter OÜ
Реестровый номер: 12834472

Телефон

+372 5805 7676

Предоставление услуг

В основном в Таллинне и Харьюмаа

Отправьте сообщение через контактную форму

    ru_RU