Killustiku müük

Короткие сроки, быстрая работа!

_

Meie pakume killustiku müüki koos transpordiga! Tutvu meie teiste teenustega siin.

Killustik – Erikaal 1,3t kuni 1,4 t = 1m3.

Hinnakiri:

Killustik 16mm-32mm 20 tonni transpordiga 280€
Killustik 32mm-64mm 20 tonni transpordiga 280€
Killustik 4mm-16mm 20 tonni transpordiga 290€
Killustik 0mm-45mm 20 tonni transpordiga 180€
*Täpsed hinnad sõltuvad sihtkohast
*Transport Harjumaa piires

Killustik on ehitusmaterjal, mis saadakse eelnevalt lõhutud või murtud paekivist, mis veel purustatakse ja sõelutakse erinevateks fraktsioonideks. Selle kasutamine on ülemaailmselt väga populaarne. Killustikku kasutatakse asfalti tootmisel, lisaks ka platside, kõnniteede ehitusel, platside ja vundamentide ehitusel, imbväljakute rajamisel. Meil on müügil jämekillustik (32-64mm), keskmine killustik (16-32mm), peenkillustik (4-16mm).

Jämekillustikku kasutatakse kohtades, kus on suurem koormus ja pehmem pinnas. Jämedat killustikku kasutatakse ka tee ehitustel aluspinnaks, et ei toimuks läbivajumist.

Keskmist ehk 16-32mm killustiku fraktsiooni kasutatakse, vundamendi taldmike ehitusel, imbväljakute ehitusel, septikute paigaldusel, teede parandusel ja ehitusel, aluspinnasena asfalti rajamisel.

Peenkillustikku 4-16mm kasutatakse betooni segamisel, asfalti tootmisel, parkides jalgradade rajamisel, platside ja väikeparklate ehitusel, betoonskulptuuride valamisel, trasside paigaldusel. Veel kasutatakse peenkillustikku eramajade sissesõiduteedel ja tänavakivi paigaldusel.

Meilt saate tellida killustikku kõigis saadaolevates fraktsioonides ja pakume ka müügiks kiviliiva 2-4mm.

Killustikud võivad olla hästi sorteeritud või siis halvasti sorteeritud. Sortiment näitab osade suurust materjalis. Ebaühtlaselt sorteeritud materjalid koosnevad enamasti sama suuruses osakestest. Hästi sorteeritud materjalid koosnevad optimaalsest segust, mis sisaldavad erinevate suurustega osi. Materjalides, kus on erinevate suurustega osi, lähevad väiksed osised suuremate vahele, mis tagab materjali suurema tiheduse. Seetõttu pakuvad optimaalselt sorteeritud killustikud suuremat stabiilsust ning neile on ehituses suur nõudlus.

Müüme ja tarnime kvaliteetset killustikku väga operatiivselt. Killustiku hind sõltub sihtkohast ning kogusest. Oleme selle müügiga tegelenud juba 5 aastat ja oskame soovitada tellijale alati sobivaimat. Tegutseme killustiku veo ja müügiga nii Tallinnas kui ka Harjumaa piires.

Meile lihtsalt meeldib killustikku müüa!


📞 Свяжитесь с нами сегодня на эстонском или русском +372 5805 7676

Killustiku müük Tallinnas ja Harjumaal

Killustiku müük Tallinnas ja Harjumaal

Напишите нам

toomasgo@mail.ee
Tomzter OÜ
Реестровый номер: 12834472

Телефон

+372 5805 7676

Предоставление услуг

В основном в Таллинне и Харьюмаа

Отправьте сообщение через контактную форму

    ru_RU